פרופיל משרד עו"ד ורשה אסף ושות'

משרדנו הוא משרד בוטיק שעוסק בייעוץ ומימוש זכויות בתחום תביעות הנזיקין והביטוח. המשרד הוקם בשנת 2000 ע"י עורך הדין אסף ורשה ונמנה על המשרדים הטובים בישראל בייצוג מבוטחים ונפגעי גוף ורכוש. לאור הצלחותיו, זכתה הפירמה להיכלל בדירוגים היוקרתיים של דן אנד ברדסטריט & BDI שמציגים את חוד החנית בתחומי המשפט השונים.

ליבת פעילותו של המשרד הינה בטיפול בייצוג תובעים ונתבעים בתחום הביטוח והנזיקין ומימוש זכויות של נפגעי עבודה מול המוסד לביטוח לאומי וגופים נוספים. במסגרת פעילותו הענפה של המשרד, הוא מתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ופעולות איבה, תאונות תלמידים, תביעות סיעוד, נזקי רכוש ואחריות של רשויות מקומיות. 

במרוצת השנים, ייצג המשרד אלפים רבים של תובעים ונתבעים ורשם לזכותו שורה ארוכה של הצלחות ותקדימים משפטיים שביססו את מעמדו כמוביל דרך בעולם הביטוח והנזיקין.

הנבחרת במשרד מונה למעלה מ 17 עורכי ועורכות דין וכ -10 אנשי צוות ומומחים בעלי ידע מקצועי וניסיון עשיר וממושך בתחומים אלו. 

המשרד מצויד במערכות המחשוב המתקדמות ביותר בתחום עריכת הדין, הכל על מנת לאפשר לצוות להתעדכן באופן יום יומי בשינויים ובפסיקות התכופות בעולם המשפט בישראל ולהעניק לציבור הלקוחות שירות מהמעלה הראשונה.

כל לקוח הוא עולם ומלואו בעבורנו.

האני מאמין של המשרד מורכב משלושה עקרונות בסיסיים: נאמנות חד משמעית ללקוח, מוכוונות להשיג עבורו את התוצאה הטובה ביותר ויושרה מקצועית

השילוב הייחודי של רמתה המקצועית ונחישותה של נבחרת עורכי הדין במשרד ושל העומד בראשו יחד עם ההכרה  בכובד משקל האחריות והאמון הרב שניתן לנו ע"י לקוחותינו,  הינם ערכים הנטועים בקרב צוות המשרד למן היום הראשון להיווסדו.

פריסה  ארצית

המשרד מעניק את שירותיו למאות לקוחותיו מכל רחבי הארץ על ידי רשת של אנשי מקצוע, השזורים בשלושה סניפים שונים של המשרד. המטה והסניף המרכזי ממוקם במגדל בסר 4 ברמת גן. הסניף הצפוני נמצא בעכו ולרשות תושבי הדרום פתחנו סניף בבאר שבע.


 

גם בשנת 2023 נבחר המשרד לאחת מהפירמות הידועות בישראל בתחום הביטוח והנזיקין

אודות משרד עוד ורשה אסף ושות

הורד את המצגת למחשב
לייעוץ מקצועי השאירו פרטים:
ורשה אסף ושות', משרד עורכי דין. טלפון: 03-6000600, פקס: 03-5750322. כתובת: מצדה 7 ( מגדלי ב. ס. ר. 4 ) בני ברק