ביטוח סיעודי

המשוואה אמורה היתה להיות פשוטה: אנו נשלם את מיטב כספנו עבור רכישת פוליסת סיעוד והיה וחלילה מי מיקירנו יגיע למצב כזה, תפרש עבורנו רשת ביטחון כלכלית. אלא שהבטחותיה של המבטחת להיות לנו לעזר בעת משבר, נעלמות כלא היו. שלל תירוצים, סעיפים ואמתלות נשלפים, הכל על מנת שהיא תתנער מחובתה לשלם את תגמולי הביטוח. כללי המשחק מבחינתה, מאוד פשוטים : התביעה נדחית, המבוטח ומשפחתו נקלעים למצוקה והנכונות שלהם להתפשר עולה. במקרים רבים אחרים, ההתנערות היא שרירותית ומוחלטת.

ואז אנחנו נכנסים לתמונה

במרוצת השנים יצגנו מאות רבות של מבוטחים ורכשנו ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים מול חברות הביטוח. נלחמנו על זכותם של לקוחותינו לקבל תגמולי סיעוד והצלחנו פעם אחר פעם להשיג עבורם את התוצאה המיטבית, בזמן המהיר ביותר. סטטיסטיקת ההצלחות של המשרד נשענת בין היתר על שיטת העבודה הייחודית שלנו: כל תיק סיעוד מטופל ע"י צוות של עורכי דין, תוך הסתייעות בגורמים מומחים בדספלינות שונות. 

אנו מעניקים ללקוח סיוע החל למן תחילת הדרך, מיד לאחר שחברת הביטוח דחתה את בקשתו לקבלת תגמולי ביטוח ועד לרגע המשמח בו זו  שולחת לו את ההמחאה המיוחלת. 

היה וחברת הביטוח דחתה את בקשתכם או סירבה לשלם למי מיקירכם, זה הרגע לפנות אלינו. אנו ניכנס לתמונה במהירות ונמצא את הדרך היעילה והקצרה ביותר לגרום לה לשלם לכם.

עוד בנושא ביטוח סיעודי

זכויות חולי פרקינסון

מחלת הפרקינסון מתבטאת בתסמינים קליניים ברורים אולם על אף שניכרת פגיעה הדרגתית במערכת העצבים של המבוטח – המבטחות והמוסד לביטוח לאומי מערימות קשיים בלתי נסבלים על החולים.

גם לחולי אלצהיימר ודמנציה יש זכות לתגמול מהביטוח הסיעודי - כך תקבלו את התגמול המירבי

יקירכם חלה באלצהיימר או בדמנציה אך חברת הביטוח דחתה את הבקשה לקבלת תגמול כספי? זה אינו סוף פסוק. בהליך משפטי יעיל, ניתן לקבל ממנה תשלום שיאפשר לקיים שגרת חיים בכבוד ולרוב – ללא כל צורך להגיע למשפט

כתבות בנושא ביטוח סיעודי

האם הגיע הסוף להתעמרות במבוטחי אובדן כושר עבודה?

רשות שוק ההון הוציאה חוזר לחברות הביטוח, בו היא מגדירה במפורט ובמפורש את הסטנדרטים לטיפול בתביעות של אובדן כושר עבודה: "הליך יישוב הוגן, יעיל, שקוף ומקצועי"

ורשה אסף ושות', משרד עורכי דין. טלפון: 03-6000600, פקס: 03-5750322. כתובת: מצדה 7 ( מגדלי ב. ס. ר. 4 ) בני ברק
© כל הזכויות שמורות לורשה אסף ושות' משרד עורכי דין    |   הקמת אתרים - seo media  |  צילום - רגב כלף   |  Copyright ©   Warsha Asaf - Law Office