המומחיות שלנו

ביטוח סיעודי

המשוואה אמורה היתה להיות פשוטה: אנו נשלם את מיטב כספנו עבור רכישת פוליסת סיעוד והיה וחלילה מי מיקירנו יגיע למצב כזה, תפרש עבורנו רשת ביטחון כלכלית. אלא שהבטחותיה של המבטחת להיות לנו לעזר בעת משבר, נעלמות כלא היו.

דיני תעבורה

במרוצת השנים ייצגנו מאות נהגים שהוגש כנגדם כתב אישום בגין ביצוע עבירות תנועה חמורות ובכלל זה : תאונות דרכים עם נפגעי גוף, עבירות מהירות, היסח דעת, נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים. בנוסף, אנו נחלצים לעזרתם של אלו שרישיונם נפסל מנהלתית.

הוצאה לפועל

לעיתים קרובות, הצד הנתבע שמחויב לשלם פיצוים לתובע, הוא גורם פרטי ולא חברת ביטוח. כך נוצר מצב בו על אף בית המשפט פסק כי הוא מחייב בתשלום עד למועד מסוים, הוא מתמהמה או נוקט בתסיסים שונים על מנת להתחמק. כפועל יוצא, זוכים רבים נאלצים לפנות להוצאה לפועל ולבזבז זמן יקר על ניסיונות גבייה שלא מניבים פרי.

מחלקת ליטיגציה

לִיטִיגַצְיָה- התדיינות בעברית, היא התמחות בהופעה בבתי משפט שדורשת מלבד הבנה משפטית עמוקה, גם יכולות פרזננטיביות  ומסוגלות לעבור מטקטיקה אחת לאחרת תוך הסתגלות מהירה לתנאי השטח ולשינויים המתחוללים באולם הדיונים. ליטיגטור הוא אמן שיודע שיודע לפרק את התיק לגורמים, למצוא את נקודות התורפה של הצד השני, להציג את הטיעונים המשפטיים בצורה החדה ביותר ולהוביל לזכייה במשפט. 

נזקי גוף

ייצוג תובעים בנזקי גוף היא פרקטיקה משפטית שכוללת מימוש זכויות בעקבות פגיעה בעבודה או במהלך טיפול רפואי ופציעה במרחב הציבורי. בניגוד לנזקי רכוש, גובה הפיצוי שישולם לניזוק בגופו, נקבע בראש ובראשונה בהתאם לאחוזי הנכות שיקבעו לו. תפקידו של עורך דין שמייצג נפגע גוף הוא למקסם את הפיצוי שישולם ללקוח באופן שישקף נאמנה את נזקיו העדכניים ויבטא את הפסדיו העתידיים בעקבות הפגיעה. 

נזקי רכוש

חברת הביטוח שבטחה אתכם בפוליסת רכוש שילמה לכם פיצוי מופחת, או דחתה כליל את תביעתכם? אנחנו יודעים איך לגרום לה לשלם לכם. למשרדנו יש יתרון ברור בטיפול בתיקים כאלו, הודות לידע והניסיון העצום שצברנו במרוצת השנים, במהלכן טיפלנו באלפי תביעות רכוש.

תאונות דרכים

בשונה מפציעות בנסיבות אחרות, כאשר מדובר על נזק גוף שנגרם בעקבות תאונת דרכים, הנפגע זכאי לקבל פיצוי ללא קשר לשאלת האשם בתאונה. הזכות לקבל את הפיצוי עומדת לנפגע בין אם הוא גרם לתאונה ובין אם הוא חף מכל עבירה. תפקידו של עורך הדין שמייצג נפגע בתאונת דרכים הוא לנהל עבורו את הליך התביעה במטרה לממש את זכותו לקבל פיצוי מקסימאלי.

לייעוץ מקצועי השאירו פרטים:
ורשה אסף ושות', משרד עורכי דין. טלפון: 03-6000600, פקס: 03-5750322. כתובת: מצדה 7 ( מגדלי ב. ס. ר. 4 ) בני ברק
© כל הזכויות שמורות לורשה אסף ושות' משרד עורכי דין    |   הקמת אתרים - seo media  |  צילום - רגב כלף   |  Copyright ©   Warsha Asaf - Law Office