אודות משרד עו"ד ורשה אסף ושות'

משרד עו"ד ורשה אסף ושות' הינו משרד בוטיק , ייחודי, שחרט על דגלו שינוי התפיסה בשירות הלקוחות הפונים למשרד . 
חרטנו על דגלנו מתן שירות שקוף , אמין , מלווה ותומך ללקוחותינו ללא חסכון במאמץ להביא לתוצאה האופטימלית אותה הלקוח מבקש.
המשרד נוסד בשנת 2000 ע"י אסף ורשה ועוסק במגוון רחב של תחומים משפטיים. במשרד מועסקים צוות מיומן של כ-14 עו"ד מתחומים שונים,  מתמחים וצוות מזכירות אשר עומד לרשות כל לקוחותינו.

בשנה זו, 2018, זכה משרדינו להיכלל בדירוג היוקרתי של DUN-S100 של משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום הביטוח. הדירוג היוקרתי מציג את חוד החנית של העוסקים בתחום זה בישראל. בגאווה רבה, משרדינו נמנה על רשימה זאת.

המשרד מצויד במערכות מחשוב מתקדמות ביותר, תוך שמירה על איכות הסביבה , קישור למאגרי מידע המתעדכנים באופן יום יומי, דבר המאפשר קבלת מידע עדכני על  פסקי דין ועדכוני חקיקה. 
 
בניגוד למשרדים רבים אחרים, הצוות המיומן של המשרד מספק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי, ליווי משפטי ויחס אישי וחם מעת הפגישה הראשונה ועד סיום הטיפול.
חרטנו על דגלנו להיות משרד צעיר נמרץ ודינמי, המספק שירותים משפטיים ברמה מקצועית אך לא פחות חשוב, גם ברמה האישית.
ייחודיות המשרד הינו בהכרה לעומק בדרכי הפעולה של חברות הביטוח וחברת השכרת הרכבים . 
זאת מאחר ובין לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים רבים אשר מיוצגים על ידינו בתביעות בגין נזקי גוף, ומאידך, מצויים בין לקוחותינו חברות ביטוח גדולות ומובילות בתחום – כך שבידנו הניסיון הנדרש להכרת שני עברי המתרס המשפטי, דבר המקנה יתרון ברור.
המשרד הינו משרד מוביל בייצוג משפטי מתחום הנזיקין וביטוח ובעל ניסיון רב ומוכח.

הורד את המצגת למחשב
ליצירת קשר וקבלת ייעוץ:
ורשה אסף ושות', משרד עורכי דין. טלפון: 03-6000600, פקס: 03-5750322. כתובת: מצדה 7 ( מגדלי ב. ס. ר. 4 ) בני ברק
© כל הזכויות שמורות לורשה אסף ושות' משרד עורכי דין    |   הקמת אתרים - seo media  |  צילום - רגב כלף   |  Copyright ©   Warsha Asaf - Law Office